Najskuteczniejsze metody usuwania cellulitu

Najskuteczniejsze metody usuwania cellulitu

 

Nieskalany wygląd ciała mogą zapewnić zabiegi usuwania cellulitu. Kraków słynie z najlepszej jakości klinik, dlatego przyciąga wiele osób. W drpabianczyk.pl/zabiegi/liposukcja zabiegi wykonywane są przy użyciu najbardziej nowoczesnego sprzętu.

 

1115723456(44)

 

Jakie metody najskuteczniej usuwają cellulit?
Wiele kobiet poddaje się zabiegowi usuwania cellulitu. Przez mieszkanki Krakowa uznawany jest nie tylko za defekt kosmetyczny, ale również problem medyczny związany z zaburzeniami w obrębie komórek tłuszczowych. Do najskuteczniejszych metod usuwania cellulitu stosowana jest nowoczesna technologia, gdyż tylko tak można sobie z nim poradzić. Specjaliści z Krakowa często stosują nowatorską metodę Cellulaze. Jest pierwszym zabiegiem, który wpływa na strukturę zmienionej tkanki tłuszczowej. Nowa metoda wykorzystuje światło lasera o długości 1440 nm do rozbijania zbitych grud tkanki tłuszczowej. Ponadto nacina zwłókniałe przegrody łącznotkankowe oraz wzmacniania i uelastyczniania skórę właściwą.

 

Nieskalany wygląd ciała mogą zapewnić zabiegi usuwania cellulitu w klinice krakowskiej.1115723456(51)
Nieskalany wygląd ciała mogą zapewnić zabiegi usuwania cellulitu w Krakowie.

 

Usuwanie cellulitu tą metodą zaliczany jest do małoinwazyjnych procedur chirurgicznych ponieważ włókno lasera wprowadzane jest pod skórę i oddziałuje na chorą tkankę od środka. Efektywność zabiegu ma związek z faktem działania lasera na trzy anatomiczne przyczyny powstawania cellulitu, czyli grudki tłuszczu, zwłókniałe przegrody i brak elastyczności skóry. Istniej także technologia umożliwiające działanie lasera na boki. Dzięki temu włókno lasera wprowadzone pod skórę działa na dużym obszarze chorej tkanki, co znacznie zmniejsza inwazyjność zabiegu.

 

Related posts